Yeme İçme İşletmeleri İlaçlanıyor mu ?

Yeme içme işletmeleri ilaçlanıyor mu? Böcek ilaçlama firmaları artık hemen her noktada bulunan haşerelere müdahale edebilmektedirler. Gerek evlerde, mutfaklarda, apartmanların çatı katlarında veya bodrumlarında, bahçelerde, yeme içme işletmelerinde, parklarda, fabrikalarda, okullarda, öğrenci yurtları gibi kalabalık alanlarda ve daha pek çok noktada ilaçlama uygulamaları yapılmaktadır. Ayrıca ilaçlama firmamız, diğer böcek ilaçlama şirketlerinden farklı olarak özel araç, toplu taşıma araçları, sahil şeridi gibi pek çok noktada ilaçlama yapabilme iznine ve ekipmanına sahiptir.

Haşereler İle Mücadele

Haşereler ile mücadele hayatın her alanında devam ediyor. İlçemizdeki pek çok yeme içme işletmesinin ilaçlama hizmetini de firmamız üstlenmiştir. Çünkü restoran ve lokantalar haşere faaliyetleri için oldukça elverişlidir. Nemli ve rutubetli olmaları, hemen her gün her saatte yemek pişmesi, pek çok farklı gıda ürününün mutfaklarında bulunması gibi sebeplerden dolayı haşereler bu noktalarda fazlasıyla bulunmaktadır. Peki, yeme içme işletmeleri ilaçlanıyor mu ?

  • Müşterilerinin sağlığını ve memnuniyetini düşünen her restoran, lokanta işletme sahibi, düzenli olarak ilaçlama firmalarından hizmet almaktadırlar.
  • Bu mekanlarda özellikle fare türlerinin hemen hepsi, kalorifer böceği, hamam böceği, kırkayak, akar, mayt, mite, top böceği, kertenkele gibi çok farklı türlerden haşereler bulunmaktadır.
  • Bazı işletmeler, fırınlar, gıda ürünleri satan mekanlar da bu konuda oldukça hassas olmalarına rağmen bazı yeme içme işletmeleri ise haşere faaliyetlerinin yanı başında sizlere hizmet vermektedir.
  • Firmamız, ilçemizde bulunan gerek merkezdeki gerek sahil şeridindeki pek çok işletmenin ilaçlama işlemlerini yapmaktadır. Aynı zamanda ev ve iş yerleri, okullar, mahalle ve sokak araları, park ve bahçelerde de en kaliteli hizmeti yine firmamız sunmaktadır.

İlaçlama hizmeti almadan haşere ile mücadele etmeniz oldukça zor olabildiği gibi sonuçları da başarısızdır. En pratik ve en garantili sonuçlara hemen ulaşmak için Maltepe Böcek İlaçlama firmamızın çağrı merkezlerini 7/24 arayabilirsiniz.

7/24 Kesintisiz, Ekonomik ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Günün her saati kesintisiz hizmet sunan Maltepe Böcek İlaçlama firmamız kurumsal kimliğinden ödün vermemektedir. Müşteri memnuniyeti denilince ilk akla gelen isim olma özelliği taşıyan şirketimizde kullanılan böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Böcek ilaçlama operasyonlarında titiz bir çalışma yürüten personellerimiz alanlarında uzmandır. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise böcek ilaçlama uygulaması için mekan ve zaman ayrımı yapmayan firmamızı her daim arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir