Ümraniye böcek ilaçlama

Kentsel dönüşüm ve hızlı kentleşme ile birlikte böcek ve fareler hızlı bir şekilde doğadan ayrılıp, insanların yaşam alanları içine girmiştir. İnsanlarla birlikte yaşamaya başlayan haşereler birçok olumsuzluğa da neden olmuştur. Kirli alanlarda yaşayan bu canlılar vücutlarında birçok virüs ve bakteri barındırırlar. Barındığı her ortamda insanların kanını emerek yaşayan böcekler konakladığı alanlara da salya ve dışkı yolu ile hastalık bulaştırır. Tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma…vb birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalıklara neden olan bu canlılar ile yaşam alanlarınız içinde karşılaştığınızda sağlığınız ve güvenliğiniz adına herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden korunma yolları, profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak böcek ilaçlama hizmeti ile sağlanır.

Ümraniye böcek ilaçlama servisi, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi birçok canlıya karşı müdahale vermektedir.

Ümraniye böcek ilaçlama servisi olarak, böcek ve fare çeşidi olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler Adem Yavuz, Altınşehir, Armağan Evler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar,  Elmalıkent, Esenevler, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir,  Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yaman Evler ve Yukarı Dudullu mahalleleridir.

İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde vermiş olduğumuz fare ve pire ilaçlama hizmetlerimiz tüm bölgelerde gayet ekonomik ve standart fiyattadır. Yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare sorunu yaşıyorsanız 7/24 hizmet vermekte olan Ümraniye böcek ilaçlama servisine ulaşarak gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir