Sultanbeyli Böcek İlaçlama

sultanbeyli-bocek-ilaclama

Sultanbeyli böcek ilaçlama firmasında öncelikli olan unsur insan sağlığıdır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine haşere ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız, böcek ilaçlama servisiyle hizmetinizdedir. Bulunduğu alanda kısa sürede çoğalan böcek ve fare grupları, insanların yaşam kalitesini olumsuz olarak etkilemektedir. Böcek ve fareler türlerine bağlı olarak eşyalarımıza ve sağlığımıza zarar verirler. Bu gibi durumlara karşı en etkili çözüm yolunu Sultanbeyli böcek ilaçlama firmaları sunmaktadır. Alanında uzman ve Sağlık Bakanlığı onaylı firmalardan hizmet aldığınız takdirde zararlı haşere türlerine karşı daima koruma sağlayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama Sultanbeyli hizmetimiz Sağlık Bakanlığınca gereken tüm onay ve belgelere sahiptir. Uzman ilaçlama personellerimiz ilaçlama yapılacak alanın kontrollerini gerçekleştirdikten sonra kullanılacak böcek ilacı ve ilaçlama yöntemini belirlemektedir.

Böcek İlaçlama Yöntemlerimiz

Böcek ilaçlama yöntemlerimiz amatör ve de ilkellikten uzaktır. Sultanbeyli böcek ilaçlama firması Haşere ile mücadelede profesyonel yöntemleriyle daima başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. İstanbul Sultanbeyli böcek ilaçlama hizmetimiz ekonomik ilaçlama fiyatları ile garantili hizmet sunmaktadır. Böceklerin yerine ve yoğunluğuna göre değişkenlik gösteren böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları

olarak sıralayabiliriz. İlaçlama yöntemlerini belirleyen bazı unsurlar vardır; bu hususlar ortamda var olan haşerenin türü, haşerenin yoğunluğu, ilaçlama yapılacak alanın fiziki şartlarıdır. İlaçlama personellerimiz, alan incelemesini yaptıktan sonra müşterilerimize gerekli bilgileri aktarmaktadır. İlaçlama yöntemlerimiz tüm haşere ve fare türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Böceklerin gezindikleri alana bıraktığı mikroorganizmalar da ilaçlama tekniklerimiz sayesinde etkisiz hale dönüşmektedir. Çünkü bu gibi mikroorganizmalar, insanların sağlık sorunu yaşamasına neden olmaktadır. İlaçlama ekiplerimize 7 gün 24 saat ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

İlaçlaması En Çok Yapılan Böcek Ve Fare Türleri

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, mite, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir