PİRE İLAÇLAMA

 

pire-ilaclamaPire gibi hızla çoğalarak üreyen küçük haşere türlerine karşı en etkili yöntem, pire ilaçlama teknikleridir. Profesyonel destek sayesinde yaşam alanlarımızı yuva edinen pirelerden kurtulmak mümkündür.

Pire, çok sayıda türe sahiptir. İlaçlama yapılacağı vakit pirenin türü tespit edilmelidir. Böylece doğru ilaç ve ilaçlama yöntemi seçilebilir. Aksi uygulamalar anlık çözümler verecektir. Firmamız haşere sorunu yaşanan alana ilaçlama ekiplerimizi yönlendirerek öncelikle haşere kontrol aşamasını gerçekleştirmektedir.

Pire İlaçlama Firmaları

Firmamız pire ilaçlama firmaları arasında daima en hesaplı ve kaliteli pire ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Kan emici pire türlerinden güvenle korunmak için profesyonel destek almalısınız. Pire ilaçlama firmaları haşere problemlerinize son vererek yaşam alanlarınızı korumaktadır.

Firmamız Sağlık Bakanlığınca onaylı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İlaçlama uygulamalarımızın tümünde Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçlar kullanılmaktadır. Böylelikle insan ve çevre sağlığını koruyarak haşere türlerini etkisiz kılıyoruz.

Pire ile Mücadele

Pire mücadelesi zor bir haşeredir. Pire yumurtalarını etrafa yayarak çoğalmaktadır. Gözle fark edilmesi zor olan pire zıplayarak hareket eder. Pireleri bireysel yöntemlerle yakalamak oldukça zordur. Pire ile mücadele de pire yumurtaları çok iyi ilaçlanarak ortam pirelerden tamamen arındırılmalıdır.

Pirenin Zararları

Köpek piresi, kedi piresi, insan piresi, kar piresi, su piresi ve toz piresi gibi çok sayıda türe sahip olan pire, üzerinde bulunduğu canlıya çeşitli zararlar vermektedir. Kan emerek beslenen pirenin zararları insanların çeşitli sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmalarına neden olmaktadır.

Pire virüs taşıyan bir canlıdır dolayısıyla pirelerden veba, humma, sıtma, verem, dizanteri, tifüs, alerjik reaksiyon gibi önemli hastalıklar insanlara geçmektedir.

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlaması, pire türü tespit edildikten sonra pirenin ortamda var olan yoğunluğuna göre belirlenerek yapılır. Firmamız uzman ilaçlama personelleri eşliğinde pire ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Kokulu ve kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama

İlaçlama hizmetlerimiz tüm haşere türlerine karşı 7 gün 24 saat devam etmektedir. Müşteri temsilcilerimize gün boyu ulaşarak destek ve bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir