Maltepe Gülsuyu böcek ilaçlama

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa ve türe sahip hayvanlardır. İşlevsel ve fiziksel özellikleri bakımından dünya üzerinde tüm kıtalara yayılmış halde yaşarlar. Şehir hayatının yorgunluğu, iş stresi, kişisel hayat ve aile hayatının getirdiği yükümlülüklerin arasında dışarıdan gelebilecek olan saldırılar birey üzerinde psikolojik ve mental sorunlara yol açtığı gibi maddi ve manevi zararlara da uğratabilir.
Böcek istilaları günümüzde sıklıkla görülen sorunlar arasındadır.  Özellikle mevsimsel değişimler ve  kış aylarının gelmesi sonucu böcekler uzun süreli barınma ve uyku ihtiyacını karşılamak amacıyla özel alanlara sızar. Bu gibi durumlara karşı mücadele de kişilerin uygulayabilecekleri basit yöntemler yetersiz kalacaktır. Günümüzde güvenilir firmalar aracılığıyla uygulanabilecek böcek ilaçlama hizmetleri bu konuda insanlara yardımcı olmaktadır.
Sağlık Bakanlığı’nca onaylı firmamız tarafından uzman ekibimizle birlikte yıllardır İstanbul genelinden insanların yaşam güvenceleri için hizmet vermekteyiz. Bu amaç doğrultusunda Maltepe Gülsuyu’ndaki faaliyetimizde hızla devam etmektedir. Ev, iş yeri, hastane, okul, fabrika gibi kapalı alanlar ya da park bahçe gibi topluma açık alanlarda haftanın her günü ve saati hizmet vermekteyiz. İşinde profesyonel ekibimizin şikayetçi olunan alana gelmesi ve alanda böcek çeşidini aynı zamanda böceğin ilaca karşı direncini, alanın büyüklüğünü ve ilaçlama türünü tespit etmesiyle birlikte uygulamaya geçilir. İlaçlama sonrası gerekli tedbirler ekip tarafından sorumlu kişiye bildirilir.  Uygulamada esas olan ise belli periyotlar halinde böcek ilaçlamanın devamıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir