Maltepe Böcek İlaçlama

maltepe-ilaclama1

Maltepe, Marmara Denizi’ne kıyısı olan, Anadolu yakasında bir ilçedir. Maltepe böcek ilaçlama servisi, yaşam kalitenizi olumsuz olarak etkileyen haşere ve fare türlerine karşı profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Maltepe böcek ilaçlama şirketi, yılların getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini çalışmalarıyla bütünleştirerek başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Maltepe böcek ilaçlama şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti sunarak haftanın her günü çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İstanbul Maltepe böcek ilaçlama servisi olarak Maltepe bölgesinde hizmet verdiğimiz semtler;

 • Aydınevler
 • Cevizli
 • Ferhatpaşa
 • Feyzullah
 • Gülsuyu
 • İdealtepe
 • Küçükyalı
 • Yalı
 • Zümrütevler

Sağlık Bakanlığı Onaylı Böcek İlaçlama Hizmetleri

İstanbul Maltepe böcek ilaçlama firması olarak faaliyetlerimizin tümünü Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olarak sürdürmekteyiz.

Haşere ve fare türlerine karşı kullanmış olduğumuz ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır. Maltepe böcek ilaçlama olarak hedef edindiğimiz ilke, insana ve doğaya zararı dokunmayan nitelikte hizmet vermektir.

Maltepe böcek ilaçlama şirketi olarak çalışma ruhsatına sahip yasal bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz. Böcek ilaçlama Hizmeti alacağınız firmanın muhakkak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı çalışma ruhsatına bakmalısınız. Aksi takdirde yasal olarak hizmet vermeyen kuruluşlar ciddi sağlık sorunlarına ve maddi kayıplara neden olmaktadır.

MALTEPE HAŞERE İLAÇLAMA

Maltepe belediye haşere ilaçlama servisi olarak, belediye bölgesine günün 24 saati ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

Maltepe belediye böcek ilaçlama şirketi olarak haşere ve farelerin bütün türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimiz bulunmaktadır. Haşere ve fare türüne özel olarak belirlediğimiz ilaçlarla en etkili ilaçlama tekniğini birleştirerek başarılı sonuçlara ulaşmaktayız.

Maltepe böcek ilaçlama şirketleri olarak haşere ve fare türlerine karşı kullanmakta olduğumuz ilaçlama teknikleri;

 • Sıvı ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Fare istasyonları

Maltepe böcek ilaçlama şirketi olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere türleri; pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama ve kene ilaçlamadır.

İlaçlama hizmetlerimizden sonra gerçekleşen tüm çalışmanın raporu hazırlanarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

 

Maltepe Fare İlaçlama 

Kemirgen türleri arasında en çok ilaçlama yapılan tür faredir. Fareler yakalaması ve etkisiz hale getirilmesi zor olan zararlı canlılardandır. Bu nedenle bireysel uygulamalar fareleri etkisiz hale getirmediği gibi daha büyük problemlerin yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, tarla faresi gibi birden fazla türe sahip olan fareler çok iyi gizlenebilen zeki canlılardır. Farelerden insanlara envai çeşit hastalık bulaşmaktadır. Humma, Nil virüsü, tifüs, bağırsak hastalıkları, parazitsel hastalıklar, verem ve sıtma farelerin sebebiyet verdiği hastalıklardır.

İstanbul Maltepe fare ilaçlama servisi olarak, farelere karşı kullanmış olduğumuz yüksek kalitedeki etkili ilaçlar ve yöntemler sayesinde fareleri kısa sürede yok ediyoruz. Maltepe fare ilaçlama servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Günümüzde çok sayıda ucuz fiyatlara böcek ilaçlama hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır. Amatör firmalar tarafından kullanılan kalitesiz böcek ilaçları çoğu insanın zehirlemesine sebebiyet vermiştir. Aynı zamanda haşere ve fare türüne göre özel ilaç kullanılmaması zararlı canlıları etkisiz hale getirmeyeceği gibi hızla üreyerek sayılarını artırmalarına neden olacaktır.

Maltepe böcek ilaçlama şirketi sizlere daima en kaliteli ve güvenli hizmeti sunan öncü firmalar arasında yer almaktadır. Firmamızdan ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde Müşteri Temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan ulaşmanız yeterli olacaktır. Maltepe böcek ilaçlama firması ekonomik ve kaliteli hizmetle uygun ilaçlama fiyatları sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir