Maltepe Böcek ilaçlama Fiyatları

Maltepe Böcek ilaçlama Fiyatları, Maltepe İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan hızla gelişen sanayi, teknoloji ve turizm sektörüyle İstanbul’un modern ilçelerinden biridir. Gün içinde ve haftasonları tüm İstanbulluların ziyaret ettiği, gezip, eğlendiği yerlerdendir.

Böcekler nasıl ortaya çıkar?

Küresel ısınma, çevre kirliliğine olan duyarsızlık, kentsel dönüşüm derken havaların ısınmasıyla birlikte de çok sayıda ve çeşitte böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün. Bu böcek ve haşereler; güve, pire, kene, akrep, salyangoz, karınca, örümcek, kulağakaçan, hamam böceği, deri böceği, yaprak böceği, gümüş böceği, tespih böceği, kırkayak, çıyan…vb

Maltepe Böcek ilaçlama Fiyatları
Maltepe Böcek ilaçlama Fiyatları

Böcek ve haşerelere karşı kişisel bir takım yöntemlerle mücadele etmek çok zordur. Çünkü bu böcekler ve haşereler çok çabuk çoğalan ve yayılan organizmalardır. İşte bu nedenle, profesyonel, garanti sonuç veren ilaçlama şirketleriyle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Maltepe Böcek ilaçlama Fiyatları

Maltepe Böcek ilaçlama günün 7/24 saati sizlere hizmet sunmaktadır. Böcek ve haşerelerle ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilir ve kısa sürede bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Piyasada çok sayıda böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır ancak bunların çoğu yasal mevzuata göre hareket etmeyen, ruhsat ve belge bulundurmayan, ilaçları çevre ve insan sağlığına zararlı olan ilaçlardır.

Maltepe Böcek ilaçlama Şirketi’nin kullandığı ilaçların çevreye ve insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Kullanılan ilaçlar; sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçlar tamamen böcek ve haşerelere göre üretilmiştir.

Erken önlem alınmadığı takdirde bu haşereler ve böcekler taşıdıkları tehlikeli virüsler nedeniyle bir takım ciddi hastalıklara neden olabilirler. Bu hastalıklar; böbrek yetmezliği, AIDS, akciğer kanamaları, lenf ödemleri, bağırsak enfeksiyonları, gıda zehirlenmesi, dizanteri, sıtma, humma, tifüs, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları, astım, verem, veba, humma, fil hastalığı…vb

Böcekler ve haşereler nemli ve karanlık yerleri severler bu yüzden sıkça gördüğümüz yerler; lavabo, tezgah üzeri, duvar ve parke yüzeyleri, sıva çatlakları, mobilya ve pencere kenarları, mutfak dolabı üzeri, elbise ve ayakkabı dolabı içi, valiz ve çanta içi, çekmeceler, su giderleri…vb

Maltepe Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim gösterir. İlaçlama öncesinde uzman ekibimiz böceklerin ve haşerelerin biyolojik yapısını teşhis eder ve böceğin türüne göre olan ilacı kullanır.

Kokusuz ilaçlar genelde ofis, okul, mağaza, ev… vb kapalı alanlarda kullanılırlar. Kokulu ilaçlar ise daha çok bahçe, park, sokak, cadde, mahalle…vb açık alanlarda kullanılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir