Kalorifer Böceği İlaçlama

kalorifer-bocegi-ilaclama

Kalorifer böceği ilaçlama, saklandıkları yerlerden çıkarak yaşam alanımıza salgın hastalıkları getiren kalorifer böceğine yapılan profesyonel uygulamadır. Çeşitli hastalıklara neden olan kalorifer böceği, yaşam alanlarımızda sıkça görülmektedir. Böceklerin insanların etrafında yuva oluşturarak çoğalması her zaman istenmeyen bir durumdur. Kalorifer böceği, önlem alınmadığı zaman bulunduğu alanda hızla çoğalan bir böcektir. Bu haşere bir yılda otuz bin yavru bırakabilecek hızda üremektedir. Sıcak ve nemli alanları seven kalorifer böceği, kapalı ortamlarda daha çabuk üremektedir. Bu canlılar kendi aralarında farklı türlerde görülmektedir. Kalorifer böceği beslenmesini ölü böcek, inorganik maddeler, naylon, kağıt ve insanların yiyecekleri dahil olmak üzere her türlü materyalle gerçekleştirmektedir. Yaşam alanlarımızda en fazla görülen kalorifer böceği türleri;

 • Kakalak
 • Karafatma
 • Alman hamam böceği
 • Amerikan hamam böceği
 • Hamam böceği

Maltepe kalorifer böceği ilaçlama servisi olarak tüm böcek türlerine karşı etkili koruma sağlamaktayız. Profesyonel kalorifer böceği ilacı, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup tüm kalorifer böceği türleri üzerinde etki sağlamaktadır.

Kalorifer Böceği İle Mücadele

Kalorifer böceği ile mücadele etmenin tek ve kesin sonuç veren yolu profesyonel kalorifer böceği ilaçlama uygulamasıdır. Kalorifer böceği ilaçlama yöntemi, amatör uygulamalardan uzak durularak gerçekleştirilmelidir. Çünkü kalorifer böceği türleri oldukça dayanıklı bir yapıya ve bağışıklık sistemine sahiptir. Yanlış ve kalitesiz seçilen ilaçlar kalorifer böceklerinin etkisiz hale dönüşmesini sağlamaz. Kalorifer böceği insan sağlığını tehlike altına almaktadır. Bu böceklerin dolaştığı alanlar sağlığını kaybederek mikroorganizmaların bulunduğu alanlara dönüşür. Çünkü kalorifer böceği gezindiği alana salya ve dışkı bırakır. Bu gibi alanlarda yaşam süren kişiler önemli sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilmektedir. Kalorifer böceği ilaçlama işlemi ile yok edilebilen böceklerin neden olduğu hastalıklar;

 • Bazen sıklıkla görülen cilt hastalıkları, mantar hastalığı ve gıda zehirlemesi gibi reaksiyonlara neden olabilir.
 • Tarih sayfalarında sıklıkla yer verilen verem ve veba gibi hastalıkların habercisi olan haşereler firmamız tarafından yok edilmektedir.
 • Bronşit hastalığı ile başlayan ve astım ile devam eden hastalık geçmişinde karşımıza çıkan haşere sorunu tedbir alınmadığında ciddi sonları da beraberinde getirebilir.
 • Ölümcül risklere sahip olan hepatit virüsü, antrax ve pnomoni hastalıklarına yakalanmamanız için sizlerin yanında olan firmamıza her daim ulaşabilirsiniz.

Kalorifer böceği ilaçlama servisimiz böceklerden gelebilecek tüm zararlara karşı yaşam alanlarınızı ve sağlığınızı korumaktadır. İlaçlama ekiplerimize 7 gün 24 saat ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Kalorifer Böceği İlaçlama Fiyatları

Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları şirketimizde hesaplanırken 3 ana faktör ücretin belirlenmesinde etkili olur. Kalorifer böceği, hamam böceği familyasından olup bu haşere ile sıkça karıştırılmaktadır. Evlerde kalorifer arkalarında görülen haşere adını buradan almaktadır. Kalorifer böceği ile mücadele etmek için amatör yollara başvurmak yerine profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçebilir, kalorifer böceği ilaçlama uygulaması yaptırabilirsiniz. Firmamızda kalorifer böceği fiyatları hesaplanırken;

 • Karşınıza çıkan kalorifer böceğinin sayısı
 • Kalorifer haşeresinin yoğunlaştığı alanın alan ölçümü
 • Operasyon esnasında personellerin kullanacağı böcek ilacı miktarı etkili olur.

Kalorifer böceği başta olmak üzere; hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama ve akrep ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı Maltepe Böcek İlaçlama firmamız günün her saati hizmetinizdedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir