Haşere İle Mücadele

Haşere ile mücadele aşamasında daima yanınızda yer alan firmamız, profesyonel çözümler sunmaktadır. Tüm böcek türlerini etkisiz kılan böcek ilaçlama tekniklerimiz, iç ve dış tüm alanlarda başarıyla uygulanmaktadır. Haşereleri etkisi altına alan böcek ilaçları insan ve çevre sağlığına zarar vermez. Haşereler hızla üreyen canlılardır. Yumurtalarını bulunduğu her alana döken haşereler, kapalı alanlarda daha çok ürer. Haşerelerin etrafımızda yer edinmesi sağlığımızı ve yaşam sürdüğümüz alanları risk altına almaktadır. Haşere ile mücadele aşamasında zaman kaybedilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Bu bağlamda firmamızda tüm haşere ve kemirgenlere yönelik yapılan ilaçlama uygulamalarından %100 sonuç garanti verilmektedir. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinden arayıp hizmet alabileceğiz firmamız bir telefon uzağınızdadır.

Haşereler İle Doğal Mücadele Mümkün Mü?

Haşereler ile doğal mücadele mümkün mü? Bireysel uygulamalar netice vermeyerek zaman kaybına neden olur. Oluşan zaman kaybında haşereler yeni yumurta oluştururlar. Böcek ilaçlama firmaları haşere türüne etki edecek ilaç ve yöntemleri seçerek kısa sürede sonuca ulaşırlar. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız, haşere ile mücadele aşamasında daima başarılı sonuçlara ulaşmıştır. Firmamızda haşereleri kökünden kazımaya yönelik uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Sıvı İlaçlama yöntemi
  • Jel İlaçlama tekniği
  • Kokulu İlaçlama metodu
  • Kokusuz İlaçlama yöntemi
  • Fare İstasyonları tekniği

Kansız, kısa ve modern olan ilaçlama yöntemlerimiz ile karşınıza çıkabilecek bütün haşerelere tedbir almaktayız. Mekan ve zaman fark etmeksizin uyguladığımız ilaçlama yöntemleri için firmamızı arayıp, uzmanlarımızdan destek almanız yeterlidir.

Hizmet Verdiğimiz Haşere Türleri

Hizmet verdiğimiz haşere türleri kemirici ve zehirli türlerin hepsini kapsamaktadır. Yaz aylarında sıkça ortaya çıkan böcekler, evlerimizin içine kadar ulaşırlar.

  • İnsanların yok etmek için tereddütte kaldığı karınca haşeresi maalesef çoğaldıkça zarar verir. Genellikle kafada yayılan bit ve hayvanların üzerinden yayılma fırsatı bulan pire haşeresine yönelik uyguladığımız sıvı ilaçlar sağlığınızı hiçbir zarar vermemektedir.
  • Hamam böceği familyasından olan ve genellikle toplum tarafından karıştırılan kalorifer böceği ve karafatma haşerelerinde ise jel ilaçlama metoduna başvurmaktayız.
  • Yaz aylarının adeta kabusu haline gelen kene ve tahtakurusu ile mücadele etmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Zararlı böcek türlerinden korunmak ve huzurlu ortamlarda yaşamak için ilaçlama ekiplerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Günün 24 saati haftanın 7 günü uzman kadromuz görev başında sizden gelen çağrıları cevaplandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir