Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum?

Hamam böceğinden nasıl kurtulurum? Google, Yandex ve Opera gibi arama motorlarında yanıtının sıkça arandığı konular arasında yer almaktadır. Hamam böcekleri evlerin tabiri caizse en belalı haşeresidir. Bulundukları alanda yavaş yavaş ilerleyen bu haşerenin özellikleri kendini diğer türlerden farklı kılar. İş yerinde, evde, okulda, otelde, dışarıda kısacası yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkabilen hamam böceği ile mücadele etmek adına bu haşerenin özelliklerini hep beraber inceleyelim. Hayatınızda belki de ilk kez duyacağınız bu özellikler sizleri bir hayli şaşırtacak. İşte hamam böceklerinin özellikleri;

  • Hamam böcekleri sırtlarında bulunan kalın tabaka ile kendini dış dünyadan gelecek tehlikelere karşı koruyabilir.
  • Hamam böcekleri aynı türe sahip olan canlıları yeme özelliğine sahiptir.
  • Üzerine basıldığında ortama çok ağır bir koku bırakırlar.
  • Kaynar dolu bir suyun içine bırakılsalar bile yaşamaya devam ederler.
  • Bir hamam böceği kafası kopmuş halde 8 gün yürüyerek yemek arayabilirler.

Okuduğunuzda sizleri hayrete düşüren bu özelliklere sahip olan hamam böcekleri jel ilaçlama yöntemi sayesinde kısa sürede yok edilebilmektedir. Hamam böceği ilaçlama randevusu için 7/24 kesintisiz hizmet sunan numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır? Hamam böceği ilaçlama uzman bir ekip tarafından yapılması gereken ciddi bir uygulamadır. Yok edilmesi güç olan bu haşereyi yok etmek için başvurduğunuz geleneksel metotlar başarılı sonuç vermek bir kenara dursun sayılarının daha fazla artmasına hizmet eder. Şirketimizde ilaçlama konusunda eğitimli uzmanlar tarafından yapılan hamam böceği ilaçlama uygulamasının aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Alanda tehdit oluşturacak bütün unsurlara yönelik tedbir alınır.
  • Jel ilaçlama alanın belirli yerlerine sürülerek hamam böcekleri tarafından yenmesi beklenir.
  • Zehri yiyen hamam böceği ilacı alarak diğer türlerinin yanına gider ve ölür.
  • Ölen hamam böceğinin diğer türdeşler tarafından yenmesi ile döngü haline gelen bu yok oluş son hamam böceğine kadar devam eder.
  • Hamam böcekleri alandan çıkarıldıktan sonra temizlik işleri yapılarak sorun giderilmiş olur.

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır? ve aklınıza takılan tüm soruların yanıtı için müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Maltepe Böcek İlaçlama firmamız ile irtibata geçebilir, ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele yukarıda özelliklerini saydığımız bu haşereye yönelik nafile bir çabadır. Zor bir haşere türü olan hamam böcekleri her koşulda karşınıza çıkabilir. Geceleri aktif olan bu haşere gözle görülmeyen kuytu köşelere saklanır. İnsan yaşamını ciddi bir şekilde tehdit eden hamam böceği ile mücadele için alanında öncü hamam böceği ilaçlama şirketleri ile çalışmalısınız. Bu bağlamda 20 yıllık deneyimi ile sizlere hizmet etmekten büyük kıvanç duyan firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir