Hamam Böceği Kabusunuz Olmasın

Hamam böceği kabusunuz olmasın… Hamam böceği ile hayatında karşılaşmayan insan yok denecek kadar azdır. Evlerimizin istenmeyen misafirleri denilince baş köşede bulunan hamam böcekleri ile mücadele için çareler aranmış fakat elde artan hamam böceğinden başka bir şey kalmamıştır. Büyüklerimizin ellerinde terlikler ile kovaladığı o ağır hareket eden haşerenin bilinmeyen fakat oldukça ilginç özellikleri vardır. Duyduğunuzda bu kadar da olmaz denemenize neden olan hamam böceklerinin özelliklerini başlıklar altında sıralamak gerekirse;

  • Bu haşerenin dışında onu adeta sert darbelere karşı koruyacak bir kalkan bulunur. Bu kalkan sayesinde aldığı darbelerden kolaylıkla kurtulur.
  • Hamam böceği yok edilmeye en fazla direnen haşerelerdendir. Bu durumun en büyük göstergesi kafası kopmuş bir halde 8 gün yaşayabilmesidir.
  • Hamam böceğinin yiyecekleri arasında maalesef kendi ölüsü de bulunmaktadır. Evet, bu haşere ölmüş bir türdeşini yiyerek beslenir!
  • Gündüz görünme ihtimaline karşılık geceleri el ayak çekilince meydana çıkan hamam böceği avını gerçekleştirirken dolaştığı her yere; dışkı, salya ve kusmuklarını bırakır. Bu da salgın hastalıkların habercisidir.

İstisnasız bütün insanlara zarar veren hamam böceğinin etrafınızda bulunması kafidir. Saldırmaya geçmeden sadece dolaşarak insanlara ciddi tehditler oluşturan hamam böceğinden kurtulmak için profesyonel destek almanız şarttır!

hamam-bocegi-kabusunuz-olmasin-1Hamam Böceğinden Doğal Yöntemler ile Kurtulmak Mümkün Mü?

Hamam böceğinden doğal yöntemler ile kurtulmak mümkün mü? Maalesef hayır… Sürüngen grupta yer alan hamam böceğine karşı geliştirilen tek yöntem jel ilaçlamadır. Sağlık Bakanlığı’nın onayı bulunan hamam böceği ilacı etkisini sadece bu haşere üstünde gerçekleştirir. Yani insanlara veya hayvanlara herhangi bir yan etkisi yoktur. Keşif, karar ve uygulama aşamalarının seyri ile belirlenen hamam böceği ilaçlama uygulaması sayesinde bu zararlı canlıdan kurtulmak mümkündür. Fakat bir diğer önemli husus ise özel yaşam alanınızı emanet edeceğiniz şirketi iyi seçmektir.

En İyi Böcek İlaçlama Firması Seçimi

Böcek ilaçlama firmalarının hizmet öncesi ve sonrasında müşterileri ile ilgilenmesi oldukça önemlidir. Sadece böcek ilaçlama öncesinde hizmet sunan ve daha sonrasında müşterileri ile iletişime geçerek memnuniyetleri hakkında görüşme yapmayan firmalar sıradan, amatör ve işini önemsemeyerek yapmaktadır. Bu bağlamda en iyi böcek ilaçlama firması kurallarına eksiksiz uyan Maltepe Böcek İlaçlama firmamıza her daim ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir