Maltepe Gülsuyu Mahallesi Böcek İlaçlama

Gülsuyu Böcek İlaçlama firmamız Maltepe’nin Gülsuyu semtinde böcek, haşere ve kemirgen türlerine yönelik ilaçlama hizmeti sunmaktadır. E-5 otoyolunun hemen kenarında bulunan bu semt oldukça büyüktür. Sahilden başlayarak tepelere kadar uzanan büyük bir yerleşim söz konusudur. Özellikle yaz aylarında ciddi haşere sorunları yaşanmaktadır. Pek çok okul, hastane ve esnafın yanı sıra yükselmekte olan plazalarında bulunduğu Gülsuyu semtinden firmamıza çok sayıda haşere şikâyeti gelmektedir. Özellikle semtin yüksek kesimlerinde gecekondulaşmanın yoğun olduğu bilinmektedir. Burada özellikle evlerde çok sayıda haşereye rastlanmaktadır. Yine özellikle Maltepe Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Türkan Saylan Kültür Merkezini çevresinde bulunan plaza ve diğer işyerleri sıkça haşere istilasına maruz kalmaktadır. Firmamıza en çok şikâyeti gelen haşereler: hamamböceği, pire, akrep, fare ve kalorifer böceğidir. Gülsuyu böcek ilaçlama firmamız tüm bu haşereler dâhil bunlar gibi onlarcasına karşı yürüttüğünüz mücadelede her daim yanınızdadır.

Gülsuyu Böcek İlaçlama Firmaları

Gülsuyu böcek ilaçlama firmaları arasında seçim yaparken en çok dikkat etmeniz gereken şey şudur:
• Firmanın Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere ilgili yerlerden edinilmesi gereken belgeler,
• Firmanın ilaçlama hizmeti verecek ekibinin profesyonel oluşu,
• İlaçlamada kullanılacak olan kimyasal ilacın kalitesi,
• Kullanılacak cihazların kalitesi…vb müşterilerin ilaçlama firmalarında aramaları gereken en önemli özelliklerdir.
Tüm bu hususlar çerçevesinde hizmet veren Gülsuyu böcek ilaçlama şirketimiz aynı zamanda kaliteden asla ödün vermemektedir. Firmamızın ilkeleri arasında insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir.

Gülsuyu Böcek İlaçlama Fiyatları

Firmamızca yapılan tüm ilaçlamalar piyasada bulabileceğiniz en uygun  fiyatlardır. Böcek ilaçlama fiyatlarını belirleyen unsurlar ise şunlardır:

• İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü (metrekare),
• İlaçlama yapılacak yerdeki haşere türleri (birden fazla türde haşere olabilir) ve yoğunlukları,
• İlaçlama esnasında kullanılacak cihaz ve ekipman,
• İlaçlamada kullanılan kimyasal maddenin miktarı gibi etkenler

fiyatlar oluşturulurken göz önünde bulundurulur. Oturduğunuz yerin, binanın vs bir önemi yoktur. Tüm bu kurallar plaza, bahçeli ev, apartman, okul, hastane için de geçerlidir. Gülsuyu Böcek İlaçlama firmamızdan destek alabilmek için 7/24 aktif hizmet vermekte olan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir