Maltepe Gülsuyu Mahallesi Böcek İlaçlama

Böcekler dünya üzerinde en fazla popülasyonu olan ve üreme hızları diğer canlılara oranla çok daha yüksek olan canlı türleridir. Ayrıca her türlü ortamda yaşayabilme yetenekleri sayesinde insan sağlığını da oldukça tehdit eden bir durum teşkil ederler. Ancak insan bu duruma çözüm üretebilmiş ve yaşadığı ortamı sağlığı açısından uygun hale getirebilmenin yöntemlerini de geliştirebilmiştir. Maltepe Gülsuyu böcek ilaçlama olarak görevimiz halkımıza yaşadıkları bölgede mevcut olan böcek, haşere (bit, kene, pire, hamamböceği, tahtakurusu, kalorifer böceği, fare, mite…vb) gibi zararlılardan arındırılmış bir yaşam alanı sağlamak. Böcek ilaçlama uygulamaları yaptığımız alanlar: okul, bina, ev, iş yeri, hastane, lokanta gibi açık ve kapalı olan tüm alanlardır. 

Gülsuyu Mahallesi Maltepe böcek ilaçlama kendisini yılların getirdiği birikimle ve bilimsel gelişmeler doğrultusunda böcek ilaçlama yöntemlerini geliştirebilmeyi başarabilen, alanında oldukça yetkin olup, Sağlık Bakanlığı onaylı TSE’nin belirlediği kriterlerle böcek ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren hepsi eğitimli personellerden oluşmuş bir böcek ilaçlama firmasıdır. 

Sağlık Bakanlığınca onaylı firmamız tarafından uzman ekibimizle birlikte yıllardır İstanbul genelinden insanların yaşam güvenceleri için hizmet vermekteyiz. Bu amaç doğrultusunda Maltepe Gülsuyu’ndaki faaliyetimizde hızla devam etmektedir. Ev, iş yeri, hastane, okul, fabrika gibi kapalı alanlar ya da park bahçe gibi topluma açık alanlarda haftanın hergünü ve her saati hizmet vermekteyiz. İşinde profesyonel ekibimizin şikayetçi olunan alana gelmesi ve alanda böcek çeşidini aynı zamanda böceğin ilaca karşı direncini, alanın büyüklüğünü ve ilaçlama türünü tespit etmesiyle birlikte uygulamaya geçilir. İlaçlama sonrası gerekli tedbirler ekip tarafından sorumlu kişiye bildirilir.  Uygulamada esas olan ise belli periyotlar halinde böcek ilaçlamanın devamıdır. Yapılan iş Gülsuyu Böcek ilaçlama garantisinde olup ilaçlama yöntemlerimiz şunlardır: Jel ilaçlama, sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve fare istasyonu yöntemleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir