Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama, Alfa İlaçlama bünyesinde sunmuş olduğumuz profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Tecrübeli ilaçlama ekiplerimiz ve etkili yöntemlerimiz ile gemi, vapur, yat, tekne gibi tüm deniz taşıtlarında meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerine kısa sürede son vermekteyiz. Firmamız, 7/24 sağlamış olduğu faaliyetler ile İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de hizmet vermektedir.

Gemi İlaçlamanın Önemi

Gemi, vapur, tekne, yat gibi deniz taşıtlarında çeşitli sebeplerden kaynaklı haşere ya da kemirgen problemi gerçekleşebilir. Özellikle yük ve yolcu gemilerine oldukça fazla sayıda eşya ve insanın girip çıkması, bu problemlerin yoğun olarak meydana gelmesine zemin hazırlamaktadır. Haşere ve kemirgenler, hızlı üreme yapılarıyla çok kısa bir süre içerisinde bu alanlara yayılabilmektedir. Bu da insan sağlığına ve eşyalara oldukça büyük zararla verebilmektedir. Bu nedenle çok fazla zaman kaybetmeden gemi ilaçlama yaptırılması gerekmektedir.

Gemi ilaçlama işlemleri, kişisel yöntemlerle gerçekleştirilemeyecek kadar önem verilmesi gereken ve büyük bir titizlikle yapılması gereken işlemlerdir. Bu nedenle gemi ilaçlama firmalarıyla iletişime geçmeniz çok daha doğru bir karar olacaktır. Alfa İlaçlama firması olarak, geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ve uzman kadromuzla birlikte oldukça kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaşmaktayız. Sizler de etkili ve kalıcı hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Güvenilir Gemi İlaçlama Hizmetlerimiz

Gemi ilaçlama, büyük bir titizlik gerektiren, dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Bu nedenle profesyonel gemi ilaçlama firmaları tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gemi ilaçlamalarında özellikle kokusuz ilaçlama işlemi uygulanmaktadır. Kokulu ilaçlamalar, gemilerin camı olmayan ve hava almayan alt kısımlarına indiği için, burada bulunan eşyalara ve gemi çalışanlarına zarar verecektir. Bu nedenle kokusuz ilaçlamalar bu iş için çok daha uygundur.

Sıvı ilaçlama yöntemleri, jel ilaçlama yöntemleri ve fare istasyonları, özellikle hamam böceği ve fare problemlerinin yoğun olduğu gemilerde oldukça etkili olacaktır. Firmamız, tüm etkili yöntemleri uzman ilaçlama ekipleriyle birlikte uygulamaya alarak, meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Kullandığımız ilaçlar, Sağlık Bakanlığı onaylı olup, insan sağlığına zarar vermemektedir. Uygulamaya aldığımız tüm yöntemler, insan sağlığını etkilemeden kısa sürede kalıcı sonuca ulaştırmaktadır.

Gemi İlaçlama Fiyatları

Gemi İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan mekanın genişliğine ve kullanılan ilaç miktarına göre değişiklik göstermektedir. Alfa İlaçlama firması olarak, ekonomik gemi ilaçlama fiyatları ile gemi ilaçlama, vapur ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Etkili ve kalıcı sonuca ulaştıran yöntemlerimizden ve güvenilir gemi ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir