FARE İLAÇLAMA

fare-ilaclama

Fare ilaçlama kemirici özelliğe sahip olan haşerelerin yok edilmesi için yapılan müdahalelerin tümüdür. Farenin görüldüğü alanların dezenfekte edilerek gerekli önlemlerin alınması oldukça önemlidir. Fare türlerinden gelebilecek zararları önlemek içi profesyonel fare ilaçlama hizmeti talep etmek gerekir. Firmamız gereken tüm belge ve onaylara Sağlık Bakanlığı tarafından sahip olarak güvenli ilaçlama hizmetinin adresidir. Fare ilaçlama uygulamalarımız aynı zamanda dezenfekte işlemini de sağlamaktadır. Böylelikle farelerin var oldukları ortama yaydıkları mikrop ve bakterilerinde önüne geçmekteyiz.

Fare İlaçlama Firmaları

Fare ilaçlama firmaları arasında her zaman yerini koruyan ilaçlama hizmetimiz tüm fare türleri üzerinde başarı sağlayan ilaçlama çalışmalarına imzasını atmaktadır. TSE etiketli ürünlerimiz fareleri etkisiz kılarken insan ve doğa sağlığını korumaktadır. Fare ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alırken kurumun yasal olarak hizmet sağlamasına dikkat etmelisiniz.

Fare İlaçlama Yöntemleri

Fare ilaçlama yöntemleri denilinde aklınıza fare kapanı, terlik ve sopalar gelmemeli artık. Fare istasyonları, fare düzenekleri ve toz ilaçlama yöntemlerimiz fare türlerinin etkisiz kılınmasında oldukça başarı sağlamaktadır. İlaçlama yöntemlerimiz ilaçlama personellerimiz tarafınca fare ilaçlaması yapılacak farenin türü ve uygulama yapılacak alanın durumuna bağlı olarak belirlenmektedir.

İlaçlaması En Çok Yapılan Fare Türleri

TARLA FARESİ; Bu fare türleri en çok ekin ve mahsullerin yer aldığı tarla, bahçe ve sera gibi alanlarda görülmektedir. Bitkilerin taze yaprak ve köklerini kemirerek beslenen fare tarlası, çiftçilerin büyük zarar yaşamasına neden olmaktadır. Yeşil alanların ilaçlama uygulamaları alanında uzman ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. Firmamız doğayı koruyan ilaçlama yöntemleri sayesinde mahsul ve ekinlerin zarar görmeden fare türlerinden korunmasını sağlamaktadır.

LAĞIM FARESİ; Fare türleri arasında en çok mikrop taşıyan canlıdır. Aynı zamanda yapı bakımından fare türlerinin en büyüğüdür. Lağım,  çöplük, gider boruları lağım farelerin yuva oluşturduğu alanlardır.

FINDIK FARESİ; Ev faresi olarak da bilinen fındık faresi, fare türleri arasında en küçük yapıya sahiptir. Fındık faresinin bu özelliği ev gibi kapalı alanlar içerisine kolayca girmesini sağlamaktadır.

ÇATI FARESİ; Eski Ahşap yapılar arasında çatı faresi oldukça fazla görülmektedir. Bu gibi yapıların çatı arasında dolaşan çatı faresi kullanılmayan eşyalara arasına girerek eşyalara zarar verir.

Firmamıza ulaşarak dilediğiniz zaman fare ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. İlaçlama ekiplerimiz ve uzman kadromuz haftanın 7 günü ve 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Fare ile mücadele de her zaman yanınızdayız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir