Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlama kurulduğumuz günden bu yana faaliyet alanımıza giren yerlerin başında gelmektedir. Çünkü fabrika ve iş yeri gibi kalabalık insan gruplarının bulunduğu mekanlar haşerenin uğrak noktaları halini alır. Özellikle ağır kokuların bulunduğu orta ya da büyük ölçekli fabrikalar haşereleri adeta kendine çeker. Metreler ötesinden gelen kokuları duyumsayan haşerelerin ilgisini çeken bu alanların dezenfekte edilmesi tek başına yeterli olmamaktadır. Günlük işleyişte büyük bir temponun yaşandığı fabrikalarda çalışanların sağlığı kadar müşterilerin de sağlığı tehlikeye girmektedir. Örneğin fabrika tekstil üretiminin yapıldığı bir yer ise ve pire gibi haşere ile karşılaşılmışsa bu hazırlanan ürünlerin de pire istilasına uğrayacağı anlamına gelir. Çünkü pireler insanoğlunun gözle göremeyeceği kadar küçük ve zıplayan haşerelerdendir. Tek bir tane pirenin yok edilmediğinde sayısını binlere ulaştırdığını düşünürsek fabrika ilaçlama uygulamasının ne kadar gerekli olduğunu anlayabiliriz.

fabrika-ilaclama-1

Fabrika İlaçlama Fiyatları

Fabrika ilaçlama fiyatları işverenlerin bizimle irtibata geçtikten sonra öncelik verdiği konular arasında yerini alıyor. Bizler haşerelerin kesim farkı gözetmeden bütün herkesin karşısına çıkacağını bildiğimizden ücretlendirmelerimizi oluştururken vatandaşlarımızın tümünün ödeyebileceği meblağları oluştururuz. Metrekareye ve karşılaşılan haşereye göre değişkenlik gösteren fabrika ilaçlama fiyatları hesaplamasında bizim için önemli olan unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Fabrikanın metrekare cinsinden alan büyüklüğü
  • İhtiyaç duyulan böcek ilacı miktarı
  • Fabrikayı istila eden haşerenin türü ve yoğunluğu

Bu kıstaslar çerçevesinde belirlediğimiz fabrika ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyor ve fabrika ilaçlama maliyetiniz hakkında net bir rakam öğrenmek istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kontrol Altına Aldığımız Haşereler

Kontrol altına aldığımız haşereler yukarıda örneğini verdiğimiz pireden ibaret değildir. Doğada binlere varan sayısı ile insanları tehdit eden haşerelerin yanında kemirgenler de bulunmaktadır. Fare, akrep, kara fatma, kalorifer böceği, hamam böceği, deri böceği, kırayak, tahtakurdu, tahtakurusu ve kertenkele en sık karşılaşılan haşere ve kemirgen türleri arasında gösterilebilir. Bütün bu haşerelerin özelliklerini ve kendilerini yok edecek böcek ilaçları türlerini bilen firmamızda sağlığınızı tehdit altına almaları mümkün değildir. Personellerimiz ile geliştirdiğimiz yeni modern metotlar ile haşerelere meydan okuyor ve yaşam alanlarınızı sterilize ediyoruz. Bizlere ulaşmak içinse telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir