Ev ve çatı faresi ilaçlama

Maltepe böcek ilaçlama firması yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile yaşam alanlarınıza giren tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı olduğu gibi ev ve çatı faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. Ev ve çatı faresi, lağım faresinden daha küçük ve incedir.
Tırnakları sayesinde çok iyi bir tırmanıcıdır. Duvarlardaki boşluklardan, ağaçlardan, saçaklardan yaşam alanları içine kolaylıkla sızar. Bu sebeple özellikle yaz aylarında kapı ve pencere girişi yakınlarındaki ağaçların düzenli olarak budanması gerekir. Hem etçil hem de otçul olan bu fare genellikle tahıl, meyve, yemiş ve sebze türleri ile beslenir. Aynı zamanda ev ve çatı faresi ölü ve canlı böceklerle de beslenir. Keskin ve güçlü dişlere sahip olduğu için yaşam alanları içinde maddi ve manevi birçok soruna sebebiyet verir. Senede 4 ve 6 defa doğum yapan ev ve çatı faresi bir yıl içinde ortalama olarak 40 adet yavru fare dünyaya getirir. Olağanüstü üreyen bir canlı olduğu için hızlı bir şekilde istila haline dönüşebilir. Yaşam alanlarınız içinde ev ve çatı faresi ile karşılaştığınızda sağlığınız için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Farelerden kurtulma yolları, profesyonel fare ilaçlama firmalarından alınacak olan hizmet ile sağlanır. Ömrü bir yıl olan bu fare türü taşıdığı mikrobu insanları kemirerek bulaştırdığı gibi; açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak, salya ve dışkı yolu ile de bulaştırabilir.
Maltepe böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin ilaçlama yapılacak olan alana gelip, alan büyüklüğünü ve farenin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından ev ve çatı faresi ilaçlama uygulamasına geçilir. İlaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre o canlı türü ile karşılaşmak olası değildir.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde ev ve çatı faresi sorunu yaşıyorsanız Maltepe böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden ev ve çatı faresi ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir