Ev İlaçlama

ev-ilaclama

Ev ilaçlama farklı yollar ile evlerimize giren haşerelerin yok edilmesinde etkili olan ilaçlama metodudur. Böcek ve fare türlerinin fiziksel yapıları birçok alana kolayca geçiş sağlayarak karşımıza çıkmalarına sebep olmaktadır. Yaşam standartlarını olumsuz olarak etkileyen böcek ve fare türleri, ev içlerine yerleşebilmektedir. Sağlık sorunlarına ve maddi hasarlara neden olan bu canlılara karşı gerekli ev ilaçlama uygulamalarının yapılması şarttır. Ancak ev ilaçlama uygulamalarında profesyonel destek alınmalıdır. Aksi durumlarda haşere türlerinden evinizi güvenli yöntemlerle arındırmanız mümkün olmayacaktır. Ev içlerinde sıkça görülen kalorifer böceği, pire, hamam böceği, bit, kakalak gibi haşere türleri hızla eşyaların arasında yayılmaktadır. Bu nedenle evinizde böcek gördüğünüz andan itibaren profesyonel ev ilaçlama firmaları ile irtibata geçmelisiniz. Maltepe ev ilaçlama servisi  Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile hizmet sunmaktadır.

Böcekler Eve Nasıl Girer?

Böcekler eve nasıl girer? Evinize böceklerin girmesini engellemek için farklı yollara başvursanız da ilerleyişlerini durdurmak bazen imkansızdır. Bahçe, apartman ve ev üçlemesi ile bir anda hayatımızın merkezine yerleşen böcek rutin yaşamı durduracak güce sahiptir. Peki, böcekler eve nasıl girer? İşte cevabı…

  • Böcekler evlerimize en çok kapı ve pencere aralıklarından ulaşırlar.
  • Dış ortamdan yiyecek bulmak için evimizin içine giren haşereler, kendilerine yeni yuva oluşturmaya çalışırlar.
  • Aynı zamanda dışarıdan evimize getirilen eşya ve poşetler yoluyla da böcekler evimize girebilmektedir.
  • Yiyecek kokusunu alan böcek türlerine karşı balkon ve kapı önlerine çöp poşetlerini bırakmamalısınız. Fare türleri de yiyecek artıklarına en sık gelen canlılardır.

Haşerelerden kurtulmak için böcek ilaçlama servislerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Ekiplerimiz 7/24 hizmet sağlamaktadır. En ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile garantili hizmeti evlerinize ulaştıran firmamız, daima yanınızdadır.

%100 Kontrol Sağladığımız Haşereler

Garantili kesintisiz ve ekonomik hizmet politikasına sahip olan firmamızda doğada görülen bütün haşere türlerine yönelik mücadele yürütülmektedir. Şirketimizde;

  • Fare istasyonları sayesinde yok ettiğimiz fare ve türleri olarak sıralanan fındık faresi, çatı faresi, lağım faresi en etkili fare zehirleri ile yok edilerek hayatınızdan çıkarılmaktadır.
  • Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı jel ilaçların üzerinde etki gösterdiği kalorifer böceği, kakalak ve familyasına ait olan hamam böceği, karafatma haşereleri firmamız tarafından kısa sürede yok edilmektedir.
  • Özellikleri itibari ile insanlar arasında şaşkınlığa neden olan kırkayak, kulağakaçan, tatarcık ve salyangoz haşereleri firmamız profesyonelleri tarafından kısa sürede kontrol altına alınmaktadır.

Bizimle irtibata geçmek için talep formunu doldurabilir, ya da profesyonel kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir