Ev ilaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama Fiyatları, yaşam alanlarımızı tehlikeye sokan böcek ve haşereler özellikle yaz aylarında ortaya çıkmaktadır. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlığında olması gibi sebepler böcek ve haşerelerin ortaya çıkmasına neden olur.

Yaşam alanlarımızı etkileyen böcek ve haşereler

Pire, bit, kene, fare, hamam böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, tatarcık, güve, örümcek, karınca, tespih böceği, sivrisinek, kara sinek, akarlar, mite, akrep, solucan, salyangoz…vb

Ev ilaçlama Fiyatları
Ev ilaçlama Fiyatları

Bu böceklere karşı kişisel yöntemlerinizle müdahale etmeniz zordur bu yüzden mutlaka profesyonel, yasal mevzuata uyan güvenilir bir ilaçlama şirketine başvurmanız gerekmektedir.

Maltepe Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati Maltepe’nin tüm mahalle, cadde ve sokaklarına ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İlaçlamayla ilgili gerekli yasal ruhsata ve belgelere sahip olup, kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır. Kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçların çevre ve insan sağlığına hiçbir zararı yoktur tamamen böcek ve haşerelere karşı üretilmiştir. İlaçlama öncesi mutlaka eşyalarınızın üzerini leke kapmaması açısından örtünüz.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Maltepe Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler evlerin en çok mutfak ve banyolarında ortaya çıkarlar. Tezgah ve lavabo üzeri, halı üzeri, duvar ve parke yüzeyleri, sıva çatlakları, mobilya içleri, çanta ve valiz içi, pencere kenarı, su giderleri…vb

Böcek ve haşereler çabuk çoğalıp yayıldıkları için ciddi sağlık sorunlarına neden olan virüsleri de beraberinde taşırlar ve bulaştırırlar. Bu hastalıklar böbrek yetmezliği, zika, dizanteri, sarı humma, dang humması, akciğer kanamaları, hepatit, verem, veba, astım…vb

Ev ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir