Maltepe Cevizli Mahallesi Böcek İlaçlama

Cevizli Maltepe böcek ilaçlama şirketimiz, haşere ve kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda modern yöntemlerle ve son teknolojiyle ilaçlama hizmeti vermektedir. Cevizli böcek ilaçlama şirketimizi haftanın 7 günü ve 24 saat arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için kayıt oluşturabilirsiniz. Haşere ve kemirgen türleri (fare, bit, kene, mayt, mite, tahtakurusu, hamam böceği, kene, kalorifer böceği, tahta kurdu, Alman hamamböceği, akrep…vb) yaşam alanlarımızda her zaman biz insanlar için sağlığımız açısından birer tehdit unsuru olmuşlardır.  Ancak haşere türleri ile mücadele konusunda bireysel olarak mücadele edilemeyeceğinin ve de edilmemesi gerektiğinin bilinmesi gerekir. Bu noktada mutlaka dışarıdan profesyonel bir ilaçlama şirketi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Böcek ve haşerelerle mücadelede kimyasallar kullanıldığından müdahalenin ancak uzman kişiler ve kurumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Cevizli böcek ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı belgelere ve TSE tarafından tescil damgasına sahip ilaçlara sahiptir. İlaçlama yapmak istediğiniz tüm alanlar için Cevizli ilaçlama şirketimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İlaçlama Yöntemlerimiz: 

İlaçlama yöntemlerimizde haşerenin ve böceğin türü ve yoğunluğu belirleyicidir. Uyguladığımız başlıca yöntemler şunlardır:

  1. Jel ilaçlama
  2. Kokulu ilaçlama
  3. Kokusuz ilaçlama
  4. Fare istasyonları

Böcek ilaçlama şirketlerini seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar: 

  • İlaçlama şirketlerinin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması gerekmektedir.
  • Firmaların kullandıkları ilaçların TSE tescil damgasına sahip olması hayati derecede önemlidir.
  • 7/24 kesintisiz yardım ve destek verebilmelidir.
  • Kurumsal yapı altında deneyimli personellere sahip olmalıdır.

Haşereler çok hızlı çoğalan zararlı canlı türleridir. Bu yüzden vakit kaybetmeden dışarıdan ilaçlama uygulamaları için destek almanız gerekmektedir.

Cevizli ilaçlama Fiyatları

Cevizli böcek ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde, kurumsal şirketimizin bünyesinde yer alan böcek ve haşereyle mücadele etme yöntemleri doğrultusunda uygulama yapılacak alanın büyüklüğü (metrekare), haşerelerin yoğunluğu, ilaçlama yapılacak olan alanlarda toplam kullanacak olan ilaç miktarı  ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol  oynamaktadır. İlaçlama yapılacak alanlarda mutlaka başka haşere türlerinin tespitinin de yapılması gerekiyor. Bu uygulamaların mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketi tarafından yapılması insan sağlığının güvenliği açısından bir zorunluluktur.

Maltepe Cevizli Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz haşere kontrolü için ve müdahalesi için haftanın 7 günü ve 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir