Böcek İlaçlama Şirketleri

Çözüm Bu değil Fare İlaçlama

Böcek ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir uzmanlaşmış firmamız Maltepe bölgesinde oluşan tüm haşere sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunar. Haşere ile mücadele önemli uygulamalardan oluşmaktadır. Böcek ve fare türlerini etkisiz kılmak için kullanılan böcek ilaçlama yöntemlerinde kimyasal ilaçlar kullanılmaktadır. Bu nedenle uygulamaların bireysel yöntemlerden ve kalitesiz firmalardan uzak durularak gerçekleştirilmesi gerekir. İlaçlama şubelerimizin tümü insan ve çevre sağlığını koruyan Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ve uygulamaları kullanmaktadır. Böcek ilaçlama şirketleri içinde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Maltepe Böcek İlaçlama firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Haşere ve Farelerin Zararları

Haşere ve farelerin zararları başta insanlara olmaktadır. Doğaya ve hatta kendi türlerine saldıran haşerelerin zararlarını önlemek için profesyonel firmalardan destek almak en akılcıl çare olacaktır.

  • Yiyecek kokusunu uzaktan alabilecek kadar koku yeteneği gelişmiş olan bazı haşere ve fare türleri, mutfakların bulunduğu alanlara sıkça girmeye çalışırlar.
  • Bu canlıların yiyeceklerimize temas etmesi oldukça sakıncalı bir durumdur. Çünkü yiyeceklerimizin üzerinde bırakabilecekleri salgı ve dışkıların fark edilmeden bünyemize alınması sonucu ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabiliriz.
  • Cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, veba, humma, sıtma, dizanteri, tifüs, hepatit virüsü, verem gibi birçok rahatsızlık haşerelerin taşımış olduğu mikrop ve virüsler yoluyla insanlara geçmektedir.

Evinizde haşere sorunu ile karşı karşıya olduğunuz vakit evinizdeki yiyecekleri açıkta bırakmamalısınız. En kısa sürede böcek ilaçlama şirketi tarafından profesyonel destek talep etmelisiniz.

İlaçlaması En Çok Yapılan Böcek Ve Fare Türleri

İlaçlaması en çok yapılan böcek ve fare türleri çeşitlilik gösterse de belirli böcek ilaçlama metotları kullanılmaktadır.

  • Jel ilaçlama tekniğinin en fazla kullanıldığı haşere hamam böceği ve türevleri olarak sıralanan; karafatma, kalorifer böceği ve kakalaktır.
  • Firmamızda en fazla başvurduğumuz bir diğer böcek ilaçlama yöntemi ise sıvı ilaçlamadır. Pire, akrep, çıyan ve tahtakurusu üzerine sıkıldığında etkili sonuçlar üreten sıvı ilaçlama gümüş böceği, örümcek ve halı böceği üzerinde de gücünü göstermektedir.
  • Bit, kulağakaçan ya da havada uçuşan arı, sinek haşereleri açık alanda olsalar da püskürtmeli yöntemimiz ile kısa sürede etkisiz hale getirilebilmektedir.

Haşerelerden korunmak için uzman ilaçlama ekiplerimiz daima yanınızdadır. Müşteri Temsilcilerimize 7 gün 24 saat ulaşarak destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir