Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Sorusunu yanıtlamadan önce haşerelerin zararlarından kısaca bahsetmek istiyoruz. Böcekler gruplar halinde dolaşan ve hızlı yayılma özellikleri ile yaşam alanınızı istila eden zararlı canlılardır. Yiyecek bulmak için dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getiren böcek ile mücadele zorlu bir aşamadır. Genellikle geceleri aktif hale geçen ve insanların erişemeyeceği yerlere saklanan evdeki böceklerden kurtulmak için profesyonel bir destek almanız şarttır. Böcek ilaçlama uygulamalarında sektörün 1 numaralı ismi olan Maltepe Böcek İlaçlama firmamızda uzman personellerimizin uyguladığı aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Haşerenin bulunduğu alan kapalı ise kapı ve pencereler iyi bir şekilde kapatılır. Bu yol ile haşerelerin kaçması engellenir ve ilacın etki gücü arttırılır.
  • Uygulama yapılacak alanda açıkta yiyecek, içecek ve eşya bulundurulmaması şarttır. Ortamda var ise kaldırılmalı ya da iyi bir şekilde korunmalıdır.
  • İlaçlama alanında alerjik reaksiyonları olan astım hastalarının uzak durması oldukça önemlidir. Bununla beraber bağışıklık sistemi zayıf olan çocukların alana alınmaması gerekir.
  • Böceğin türüne ve bulunduğu alana göre belirlenen böcek ilaçlama yöntemi titiz bir çalışma ile uygulanır.
  • Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları etkisini gösterdikten sonra haşereler tek tek yok olur.
  • Uygulamadan sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılır ve genel bir temizlik yapılır.

Böcek ilaçlama uygulamasında sürdürdüğümüz titiz çalışmalar ile haşereleri kısa sürede hayatınızdan çıkarıyoruz. Türkiye’de yer alan bütün haşereler yönelik uygulama yapan firmamıza İstanbul, İzmir ve Kocaeli’den 7/24 ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları için net bir rakam vermek doğru olmaz. Çünkü ilaçlama fiyatlarını belirleyen bazı unsurlar vardır. Haşereye, yoğunluğa ve bulunduğu alana göre değişen böcek ilaçlama fiyatlarında net olan şey uygun bir maliyetten oluşmalarıdır. Bütçenize dost bir anlayış ile hazırladığımız böcek ilaçlama fiyatları için firmamızı aradığınızda yetkili personelimiz size 2 soru yöneltecektir. Bunlar;

  1. İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadardır?
  2. İlaçlama yapacağımız haşerenin türü ve sayısı nedir?

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili net bir bilgi almak ve böcekler ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri, haşereler ile mücadele aşamasında en önemli görevi üstlenmektedir. İşini özveri ile yapmayan bir firmanın soruna çözüm getirmek bir yana haşerelerin sayısının çoğalmasına neden olduğu bilinen bir gerçektir. Haşereler kısa sürede kurtulmak ve profesyonel bir ekip ile çalışmak istiyorsanız, 20 yılı aşkın süredir böcek ilaçlama alanında faaliyet gösteren Maltepe Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir; ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama uygulamaları için randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir