Bahçe İlaçlaması

Bahçe ilaçlaması, huzur denilince akıllarda beliren bahçelerimizde türeyen haşereleri profesyonel metotlar ile yok etme işlemidir. Bahçeler, haşereler için oldukça elverişli alanlardır ve pek çok haşerenin yaşama imkanı bulduğu yerlerden biridir. Evlerimize, iş yerlerimize de genellikle bahçeler üzerinden giren haşereler, çok hızlı türeyen canlılar grubundan olduklarından ve bizlere fazlasıyla zarar verdiklerinden dolayı özellikle bahçelerde şikayet edilen haşereler için böcek ilaçlama işlemleri yapmak gerekmektedir. Firmamızda bahçe ilaçlaması başta olmak üzere birçok alanda ilaçlama yapılmaktadır. Haşerelerin her yerde bulunabileceği düşüncesinden hareketle firmamızın kapsamına giren ilaçlama faaliyetlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Ev İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Okul İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Apartman İlaçlama

Ekonomik kazançtan önce müşteri memnuniyetine önem veren Maltepe Böcek İlaçlama firmamız ilaçlama konusundan eğitimli personelleri ile 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bütün haşere türlerine mücadele başlatan şirketimizi İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in bütün ilçelerinden arayabilirsiniz.

Bahçelerde İlaçlama Nasıl Yapılır?

Bahçelerde ilaçlama nasıl yapılır? Bahçeler büyük ve geniş alanlar olmasıyla ilaçlama işlemlerinde oldukça önemli hizmet gerektirdiği gibi, bitkilerin bol miktarda bulunması nedeniyle de oldukça titiz ve dikkatli bir şekilde ilaçlama yapmayı gerektirir. Ayrıca da tüm haşere türlerinin yok edilmemesi için ilaçlar sadece şikayet edilen haşereye göre hazırlanmalıdır. Bunun için de yeşil alan ilaçlanmasının oldukça profesyonel ve yetkin bir firmaya yaptırılması gerekmektedir. Böcek ilaçlama şirketleri arasında geliştirdiği modern böcek ilaçlama yöntemleri ile rakiplerini geride bırakan firmamızda bütün haşereler ile mücadele verilmektedir. İlaçlama işleminde kullandığımız yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Maltepe Böcek İlaçlama şirketi olarak bahçe, ev, iş yeri, fabrika, okul, toplu taşıma, yeme içme işletmesi gibi hemen her alanda en kaliteli ve ekonomik ilaçlama hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Bahçelerde Böcek İlaçlama Yapılmasının Önemi

Bahçelerde böcek ilaçlama yapılmasının önemi insanları ve doğayı yakından ilgilendirmektedir. Gerek dinlenme yeri gerek çocukların oyun alanı olan veya bitki yetiştiriciliği yapılan bahçeler, insan sağlığı açısından oldukça önemli alanlardır. Fakat bu alandaki yoğun haşere faaliyetleri insan sağlığını bozucu etki yarattığı gibi de bitkiler ve diğer hayvanlar için de maddi olarak zarar vermektedir. Özellikle evimize yeşil alanlar üzerinden giren haşereler, fare türleri, sinek türleri, kalorifer böceği, uyuz böceği, çekirge, top böceği, çıyan, kurtçuk, solucan, kırkayak, kulağakaçan böceği gibidir. Fazlasıyla mikrop ve bakteriyi, solunum yolu hastalıklarıyla cilt ve deri hastalıklarını bizlere bulaştıran haşereler, bitkilerin meyve ve sebzelerini yenilmeyecek hale getirdikleri gibi, hayvanların da sağlığı üzerinde tehlike oluşturmaktadır. Bu nedenle yeşil alanlarda ilaçlama yapmak oldukça önemlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir