Maltepe Adatepe Mahallesi Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama firmaları içinde en köklü ve en iyi ilaçlama şirketi olan firmamızın; geçmişten bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübeler; 30 yıldır ilaçlama sektöründe zirvede olmasını sağlamaktadır. İlaçlama faaliyetlerini yürüttüğümüz yerler Adatepe ve Maltepe bölgesi dışında, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçelerini kapsamaktadır. 3 ilin tamamında 7/24 hizmet sağlamakta olan geniş ekibimiz, ilaçlama alanında deneyimli ilaçlama uzmanlarından oluşmaktadır. Adatepe böcek ilaçlama firmamızın müdahalede bulunduğu haşere türleri çoğunlukla fare, çıyan, akrep, hamam böceği, tahta kurusu ve kalorifer böceği gibi zararlılardır.

Adatepe Böcek İlaçlama Servisi

Ekiplerimiz ilaçlama hizmeti sundukları danışanlarına, ilaçlama öncesinde ve sonrasında uygulamaları gereken talimatları sunarak işlerine başlarlar. İlaçlanacak alanda gereken incelemeyi yaptıktan sonra işleme başlayan ilaçlama ustalarımız haşereler tamamen yok oluncaya kadar danışanlarla irtibatta kalıp, ilk işlemden sonra yok olmayan haşereler için ücretsiz bir uygulama daha gerçekleştirmektedir. Adatepe böcek ilaçlama servisi; insan sağlığını ön planda tutarak, ciddi sağlık problemlerine sebep olan bu haşereleri ortadan kaldırmak üzere çeşitli girişimlerde bulunmaktadır. En çok tercih edilen haşere ilaçlama yöntemlerimiz kısaca şu şekildedir: adatepe-bocek-ilaclama

  • Jel İlaçlama: Daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği için etkili olan bu ilaçlama yöntemi; yoğun olmayan haşere istilalarında tercih edilmektedir. Kokusuz bir ilaçtır ve ilaç uygulaması esnasında evi terk etmeyi gerektirmez. Haşerenin geçiş yollarına ve yoğun olarak görüldüğü bölgelere uygulanır.
  • Sıvı İlaçlama: Haşere istilasının yoğun olduğu bölgelerde ve şirket, okul, hastane gibi büyük alanlarda uygulanır. Daha kapsayıcı ve uzun süreli bir yöntemdir. Dip ve köşelerde 2 ay kadar sulu temizlik yapılmaması gerekir. Alanın boşaltılamayacağı yerlerde kokusuz sıvı ilaçlama uygulaması yapılırken, evlerde çoğunlukla kokulu ilaçlama yapılır ve uygulama esnasında evden ayrılmak gerekir.
  • Fare İstasyonu: Çocukların ve evcil hayvanların yememesi için ilacın kapalı kutuda muhafaza edilecek şekilde uygulandığı yöntemdir. 2 saat içinde sonuç verir. Fare cihazın içinde ölürse haşereyi kurutarak kokmasını engeller.

Böcek İlaçlama Fiyatları

İlaçlama fiyatlarının dalgalanma yaşadığı sektörde ederinin çok altında ya da çok üzerinde rakamlar talep eden firmalara itibar etmemeniz gerekir. Zira, bu tarz firmalar çoğunlukla insan sağlığını hiçe sayarak Sağlık Bakanlığı’nın onaylamadığı ilaçlarla çalışır ve haşereler için de sonuç sağlamamış olur. Adatepe böcek ilaçlama firmamız; devlet onayıyla çalışan firmalar arasında en uygun ilaçlama fiyatları ile hizmet veren ilaçlama şirketidir. Konu hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir